تبلیغات
نشریه فرهنگی نسیم حجاز - یزید، آسوده بخواب که خاتمی و رفقا بیدارند / رقص در عاشورا ۷۶ ، اغتشاش در عاشورا ۸۸ ، بهانه اسید پاشی در آستانه محرم ۹۳ + تصاویر

نشریه فرهنگی نسیم حجاز
 
آن دل كه به یاد تو نباشد، دل نیست قلبى كه به عشقت نتپد جز گِل نیست

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
بعضی ها با پیشینه ای که از خود به جای گذاشته اند به همگان ثابت کردند که سیاستشان پدر ندارد و خودشان نیز در سیاست پدر مادر ندارند و برای رسیدن به امیال و غرایز شخصی خود و تعطیل کردن واجبات الهی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و از هیچ فرصتی دریغ نخواهند کرد.
انگار بعضی ها عادت کرده اند با اغتشاش و آشوب به استقبال محرم بروند .
حق باید داد به این جماعت “امر به معروف ستیز ” که در آستانه محرم (بزرگ ترین “امر به معروف تاریخ بشریت”) بر طبل اغتشاش و فتنه و آشوب گری بکوبند.

شاید بتوان اصلاح طلبان را از جمله جریاناتی دانست که هر چند سال یک بار حرمت مقدس ترین روز شیعیان را می شکنند و با گستاخی تمام به مسیر خود ادامه می دهند.
آغاز شاخ و شانه کشی اصلاحات برای اسلام و نظام و انقلاب از عاشورا سال ۷۶ آغاز شد .
همان روزهایی که طرفداران یکی از سران فتنه (محمد خاتمی) به بهانه فعالیت در انتخابات هفتم ریاست جمهوری به خیابان ها امدند.
همان روزها بود که فیلمی از عاشورا سال ۷۶ منتشر شد در این فیلم که بعد ها به “کارناوال عصر عاشورا” معروف شد ، جماعتی را می شد دید که با تصاویر محمد خاتمی و با شعار های ضد نظام و با ظواهر غیر اسلامی به خیابان ها امده و به رقص و پایکوبی پرداختند.
این حادثه در آن روزها آن قدر تلخ بود که اصلاح طلبان وادار به تکذیب شده و آن را توطئه جناح مقابل عنوان کردند.
آن روزها ذات انقلاب ستیز اصلاح طلبان برای مردم آشکار نشده بود و آنها موفق شدند تا با مظلوم نمایی ماجرا را به نفع خود تمام کنند.
آیت الله خامنه ای در آن روزها با هوشیاری تمام وقتی یقین پیدا کردند که خاتمی با این جماعت مرزبندی کرده و حساب خود را از انها جدا کرده است با روشنگری در خصوص این ماجرا فرمودند: بعضی از کارها را دشمن و غیرخودی‌ها انجام می‌دهند. کاروان شادی در عصر عاشورا، مربوط به مردم انقلابی و مسلمان نیست و به دست گرفتن عکس یک نامزد انتخاباتی نیز حیله آنها بوده است، بنابراین نباید هیچ‌یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را در این زمینه متهم کرد، زیرا ربطی به آنها ندارد و شاید همان فریب‌خوردگانی که در خیابان‌ها آن مناظر زشت را به راه انداختند، ندانند که دست پنهانی، برای خراب کردن فضای انتخابات، ناراحت کردن متدینین و خراب کردن چهره‌ها، آنها را حرکت می‌دهد. ضرورت دارد مسئولان مربوطه به شناسایی دست‌های پنهان دخیل در انجام اینگونه کارهای زشت و برخورد با آنها توجه کنند. خودی‌ها باید مراقب باشند و از سر غفلت افراد را متهم نکنند و آنها را مورد اهانت قرار ندهند، تبلیغات منطقی، معقول و با استدلال اشکالی ندارد، لکن فضای انتخابات نباید خراب و کدر شود.
ماجرای بی حرمتی به عاشورا از سوی فتنه گران به همین جا ختم نشده و این جماعت در عاشورا سال ۸۸ نیز خاطراتی تلخ را رقم زدند .
خاطراتی که البته به لطف ملت ایران به حماسه نه دی ختم شد.
این روزها نیز ماجرای اسید پاشی اصفهان بهانه ای شده است که رسانه های خارجی ضد انقلاب با کمک روزنامه های زنجیره ای همانند سال ۷۸ که هجمه ای به یکی از مصوبات مجلس شورای اسلامی انجام دادند و ۱۸ تیر را رقم زدند ، هجمه ای را علیه قانون امر به معروف انجام داده و فضای جامعه را ملتهب کنند.
ماجرای ۱۸ تیر ۷۸ نیز توسط روزنامه های زنجیره ای و به بهانه اعتراض به یکی از مصوبات مجلس شوری اسلامی و توقیف یک روزنامه “دروغ نویس” آغاز شد و از این حیث به ماجرای اسید پاشی کم شباهت نیست.

ماجرای اسید پاشی اصفهان فاجعه ای دردناک است که پیگیری جدی مسئولین را می طلبد.
امیدواریم مسئولین هم با اسید پاشان اصفهان به شدت برخورد کنند ، هم با روزنامه های اصلاح طلبی که در تلاش اند تا در آستانه محرم بر چهره واجب فراموش شده اسید بپاشند برخورد کنند.
بعضی ها با پیشینه ای که از خود به جای گذاشته اند به همگان ثابت کردند که سیاستشان پدر ندارد و خودشان نیز در سیاست پدر مادر ندارند و برای رسیدن به امیال و غرایز شخصی خود و تعطیل کردن واجبات الهی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و از هیچ فرصتی دریغ نخواهند کرد.
باشد که با بازداشت متهمین اسید پاشی اصفهان طشت رسوایی روزنامه های زنجیره ای نیز از بام افتاده و با پیگیری مسئولین ، با این”اسید پاشان بر امربه معروف” نیز برخورد شود.
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 آبان 1393 توسط مالك‌اشتر